صحبت درمورد مسائل زناشویی

صحبت درمورد مسائل زناشویی

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 05 تیر 1398 ساعت 12:46

دلیل درخواست بستن پست

محتوای نامناسب حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند. محتوای نامفهوم محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند. محتوای نامرتبط محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند. محتوای وابسته به نظر محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند. محتوای حوزه نامشخص محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند. محتوای تکراری قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با: محتوای نیازمند به بررسی مدیر به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.ارسال رای بستن

663 9 5 1 5

https://lamtakam.com/qanda/279/صحبت-در-مورد-مسائل-جنسی-با-نامزد 4

سلام .ميخواستم بدونم موقعی که نامزد کرده ایم، طرفين در مورد مسائل جنسي ميتونن صحبت كنن يا نه؟ و سوالاتي كه طرفين ميتونن درمورد مسائل جنسي بپرسن چي ميتونه باشه.بنده جوانی 26 ساله هستم و مدتی هست سر این موضوع با همسرم بحث می کنیم. از این میترسم که با همسرم به جنگ و جدل بپردازیم و کار به جاهای باریک هم سرایت بکنه.فعلا هم تصمیم گرفته ایم با همدیگه حرف از مسائل جنسی نزنیم.در ضمن اینم بگم همسربنده نیز 26 سال سن دارند.مرسی.

سبک-زندگی روابط-زناشویی

4 جواب


https://lamtakam.com/qanda/279/صحبت-در-مورد-مسائل-جنسی-با-نامزد#post-2802

دوست عزیز داریم توی قرن 21 زندگی میکنیم. قبل از ازدواج حتما حتما حتما در مورد تمام تمایلات و علاقه هات صحبت کن و تا جایی که امکان داره پیش برو. که اینقدر سر این مسئله طلاق ها افزایش پیدا نکنه. و حتما توی اینستا این پیج رو دنبال کن @organic_mind


https://lamtakam.com/qanda/279/صحبت-در-مورد-مسائل-جنسی-با-نامزد#post-2863

با سلام، بله پرداختن به مسائل جنسی یکی از موارد الزامی شناخت طرفین قبل از ازدواج می باشد، با توجه به مشکلات به وجود آمده در میان برخی از زوج ها، مشاهده شده که علت اختلاف طرفین ریشه در مسائل جنسی دارد و این نشان می دهد که در دوران آشنایی علاوه بر پرداختن به موارد مختلف زندگی، مسئله جنسی نیز از موضوعات مهم در گفتگو با طرف مقابل است که طرفین از میزان اهمیت دادن به این مسئله از یکدیگر شناخت کافی را بهره برده تا در زندگی مشترک دچار اختلاف نشوند. میزان ورود به این مسئله نیز به نظرم تا حد امکان موارد لازمه باید شفاف سازی شده و البته شرایط طرف مقابل از لحاظ شرم و حیا در نظر گرفته شده و به آرامی جلو روید.


https://lamtakam.com/qanda/279/صحبت-در-مورد-مسائل-جنسی-با-نامزد#post-8431

سلام. توضیحات لازم را دیگر عزیزان خدمتتون عرض کردند. من فقط خواستم یک ویدیویی رو منتشر کنم که در این باره مفصلا توضیح داده و شاید بدردتون بخوره. البته این رو هم ذکر بگم که ویدیو به زبان لاتین هستش و غالبه مبتنی بر فرهنگ غرب است. ولی به طور کلی موضوعیتش مرتبط با «صحبت در مورد مسائل جنسی با نامزد» است و گفتم شاید سرنخ هایی بهتون بده. موفق باشید.


https://lamtakam.com/qanda/279/صحبت-در-مورد-مسائل-جنسی-با-نامزد#post-4344

سلام و احترام. امینیان هستم، مشاور خانواده. سوال شما رو با دقت مطالعه کردم، ببینید بحث در مورد مسائل جنسی در دوره نامزدی چیز مطلقی نیست که تا کجا آدم میتونه ادامه بده، بسته به دو طرف داره که تا چقدر بخوان وارد بشن. اما حداقل چیزی که شما نیاز دارید بدونید اینه که همسرتون گرم یا سرد هستش و آیا با شما در این زمینه همسو هست یا نه. صحبت عمیق در مورد مسائل جنسی نیازمند این هست که دو طرف به درجه ای از صمیمیت و راحتی رسیده باشن، یعنی باید به رابطه فرصت داد تا منسجم بشه و دو طرف کامل همو بپذیرن و بعد میشه به طور مفصل صحبت کرد. اصرار بیش از اندازه شما باعث مقاومت در طرف مقابل شده است. به رابطه فرصت بدین.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر


  • آخرین مطالب
  • گوناگون