موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

نشانه های وابستگی پسر به دختر

نویسنده : سمیرا | زمان انتشار : 05 فروردین 1401 ساعت 02:27

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان نشانه های وابستگی پسر به دختر را مطالعه خواهید کرد.

couple-looking-at-each-other.jpg

زمان لازم برای مطالعه : 4 دقیقه و 47 ثانیه


با جستجویی ساده، هزاران مطلب خواهید یافت که متون مشابهی را درباره این موضوع ارائه کرده اند. اما از آنجا که در قلمرو سایت قدرت نامحدود هستید، باید به شما تبریک بگویم زیرا جستجوی شما پایان یافته است. این مقاله بر اساس روانشناسی، زبان بدن، آنالیز رفتاری و روانشناسی جذابیت است. بنابر این آنرا کلمه به کلمه بخوانید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)

اطلاعات موجود در این مقاله، در معرض ارزیابی نظر شما یا دیگران گذاشته نشده اند، بلکه این مقاله مرجع نهایی برای دانستن این است که آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر و قرار است حرف اول و آخر را در این زمینه بزند. وقتی درباره موضوعی با این سطح از قطعیت حرف میزنم، باید بدانید که مطالب موجود در این مقاله، فقط مشتی از اطلاعات سطحی نیستند بلکه دانش بسیار عمیق روانشناسی پشت جمله جمله آنها نهفته است.

بر خلاف باور عمومی، دانستن اینکه کسی عاشق شماست یا خیر ساده نیست اما پس از خواندن این مقاله، فقط کافیست چشمان خود را باز کنید و به دنبال علایمی که خواهیم گفت باشید و اگر تعداد زیادی از آنها را دیدید، مطمئن باشید که آن شخص شما را دوست دارد. توجه داشته باشید که حضور فقط یکی از نشانه ها، برای دانستن اینکه کسی شما را دوست دارد، کافی نیست و بنابراین قبل از قضاوت درمورد احساسات فرد شما باید به دنبال بیش از یک نشانه باشید.

سیگنال های عشق

اگر کسی عاشق و به شدت علاقمند شما باشد به احتمال زیاد هرگز این مساله را مستقیما به شما نخواهد گفت البته تا زمانیکه از احساسات متقابل شما نسبت به خود مطمئن نشده است. با این وجود ممکن است باتوجه به شخصیت فرد، واکنشهای مختلفی را دریافت کنید. چه بسا برخیها به سادگی این مساله را به شما بگویند.

به هرحال حتی اگر سعی در مخفی کردن احساساتش نسبت به شما نیز داشته باشد، در پشت صحنه، ضمیر ناخودآگاه او بدون اینکه خودش آگاه باشد، سیگنالهایی را به شما ارسال خواهد کرد که نشان میدهد به شدت علاقمند شماست. عاشق شدن در سطح ناخودآگاه رخ میدهد و به همین علت با تحت نظر قرار دادن سیگنال های ناخودآگاه، میتوانید احساسات واقعی یک فرد را نسبت به خودتان کشف کنید.

حال قصد دارم درباره این سیگنالهای ناخودآگاه بگویم که معمولا از حیطه توجه شما و یا حتی  محدوده توجه خود شخص مذکور خارج است و زین پس باید برای شناسایی آنها توجه بیشتری لحاظ کنید تا متوجه شوید آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر.

 1. فاصله شخصی : وقتی کسی علاقمند شما باشد، نسبت به زمانی که بادیگران است، فاصله شخصی کمتری را حفظ خواهد کرد. تاکید میکنیم که این کار کاملا ناخودآگاه رخ میدهد و فرد مذکور دوست دارد فاصله خود با شما را مدام کمتر کند. لازم به ذکر است که انتظار نداشته باشید اگر رابطه شما هنوز صمیمی نیست، این نزدیکی بصورت اغراق آمیزی رخ دهد، بلکه همین که فرد سعی میکند اطراف شما باشد و به بهانه هایی در کنار شما حضور یابد، این مورد یک سیگنال واضح است از جانب ناخودآگاه اوست.
 2. زاویه ایستادن : اینکه فرد مذکور خود را مدام در جهت شما نگاه دارد یک سیگنال آشکار است. اگر فرد مذکور با دوستانش ایستاده باشد اما بدن خود را بسمت شما نشانه گرفته است، این موضوع یک سیگنال بسیار قوی است که او جذب شما شده است. وقتی که شانه های فرد، موازی شانه های شماست و پاهایش به سمت شما اشاره میکند، یک نشانه قدرتمند از سوی ضمیر ناخودآگاه اوست که باید به آن توجه کنید.
 3. چیز مشخصی نمیخواهد : اگر کسی شما را دوست داشته باشد، خواهید دید که بدون دلیل مشخصی، با شما ارتباط برقرار کرده و مثلا طی یک تماس سوالاتی میپرسد. درواقع سوالهایی میکند که میداند شما پاسخ آنرا میدانید. اگر فرد مذکور باهوش باشد، دلایل خوبی را خواهد یافت که با شما تماس بگیرد اما به هر شکل وقتی تعداد این تماسها زیاد میشود، معمولا نشان دهنده این است که حسی در پشت این تماسها وجود دارد.
 4. خوشحالی و حس خوب : او زمانی که با شما حرف میزند، مدام لبخند میزند حتی اگر دلیلی برای لبخندهایش وجود نداشته باشد. در اکثر موارد او سعی خواهد کرد که لبخند خود را مخفی کند و به همین علت طوری بنظر میرسد که گویی قصد دارد لبخند خود را مخفی نگاه دارد.
 5. خانم یا آقای همه جا حاضر : دیدن چندین باره ی او بصورت اتفاقی و در مکانهای مختلف، نشان دیگری است. البته این دیدارها اتفاقی نیستند، بلکه آن فرد بصورت ناخودآگاه سعی دارد برنامه خود را با برنامه شما هماهنگ کند.
 6. حرکات ارزیابی مثبت : در زبان بدن، دست کشیدن روی ابروها با انگشتان و تنظیم کردن عینک، بدین معناست که از چیزی خوشتان آمده است و درباره آن افکار مثبتی داشته اید. حال اگر کسی هربار که شما را میبیند این حرکات را انجام دهد، معنی آن چیست ؟ معنی آن این است که عاشق شماست.
 7. خنده هایی که به سرعت محو نمیشوند : اگر فرد مذکور واقعا عاشق شما باشد خنده هایش به سرعت محو نخواهد شد. تنها لبخند های مصنوعی هستند که به سرعت محو میشوند و درعوض، لبخند های واقعی قبل از محو شدن، بیشتر دوام می آورند.
 8. گرم و سرد شدن متناوب : روزی با شما بسیار گرم است و روز دیگری شما را صرفنظر میکند ؟ این مورد یکی از نشانه های بسیار واضح جذب شدن است. منطق پشت آن بسیار روشن است. در ابتدا او بسیار تلاش خواهد کرد که با شما به گرمی برخورد کند اما وقتی حس میکند که شما به او توجه نمیکنید و در ازای تلاشهای او، هیچ توجهی دریافت نمیشود، با شما سرد خواهد شد. این فرد با خود زمزمه میکند : “من دیروز با او بسیار خوب رفتار کردم اما او به من هیچ توجهی نکرد ! پس وقت آن است که امروز با او سرد برخورد کنم.” به همین علت است که باید بدانید وقتی فردی ،یک روز با شما خوب است و یک روز بد، او عاشق شماست و میخواهد با بیتوجهی در برخی روزها، رد پای حسهای خوب خود نسبت به شما را مخفی کند یا اینکه با سرد شدن در برخی روزها، انتقام بیتوجهی شما را بگیرد.
 9. توجه بیشتر به دوستهای شما: وقتی فرد شروع به توجه ویژه تری به دوستانتان میکند، این مورد یک نشانه بسیار واضح است که او به شما علاقمند است. خصوصا اگر قبلا، این اهمیت را به دوستان شما نمیداد.
 10. کنسل کردن هرچیزی برای بودن با شما : وقتی کسی حاضر است همه برنامه های دیگر خود را لغو کند تا شما را ببیند، این مساله یک نشانه قوی برای علاقمند بودنش به شماست.
 11. کجا رفتی ! ؟ فردی که عاشق شماست، سعی خواهد کرد که در همه حالات، شما را در محدوده نگاه خودش نگاه دارد و مدام بررسی خواهد کرد که مطمئن شود شما کماکان هستید و حضور دارید. همچنین یک نکته جالب این است که در جهت معکوس، اگر شما برای مدت طولانی در چشمان کسی نگاه کنید، او عاشق شما خواهد شد زیرا این کار باعث ترشح هورمونهایی میشود که تنها با خیره شدن بیش از حد به چشمان ایجاد شده و باعث وابستگی میشوند. البته باید دقت کنید که حین اجرای این تکنیک ضمیر خودآگاه فرد متوجه نشود. دادن تماس چشمی و نگاه طولانی و یا حتی گرفتن نگاه برای مدت طولانی و اصلا نگاه نکردن میتواند نشان دهنده علاقه باشد و این سیگنال بسیار قوی است.
 12. بیش فعالی پس از دیدن شما : وقتی کسی حس خوبی نسبت به بودن شما داشته باشد، پس از رفتن شما پر انرژی و فعالتر خواهد شد. این موضوع را یک دوست نزدیک میتواند به شما اعلام کند.
 13. وقتی کنار شماست مضطرب میشود : یک نشانه بسیار بسیار واضح دیگر مبنی بر این است که او عاشقتان است. اگر ضربان قلب فرد بالا رفته و بی قرار میشود مطمئن شوید که او عاشق شماست.
 14. وقتی یک زن موهای خود را به عقب میزند گویی میخواهد گوش و گردنش را نشان دهد(با زاویه مایل سر) : اگر این حرکت چندبار تکرار شود، نشان دهنده این است که آن دختر به شما علاقمند است. هرچقدر این حرکت حین یک مکالمه بیشتر تکرار شود، میتوانید با اطمینان بیشتری این نتیجه گیری را داشته باشید. این حرکت، یعنی نشان دادن گردن از نظر بیولوژیکی باعث ترشح هورمونها در زنان میشود و به آنها حس خوبی میدهد به همین علت این کار بصورت ناخودآگاه انجام داده خواهد شد. ممکن است برخی خانمها بگویند این حرکت بسیار سطح پایین است و فقط دختران جوان این کار را انجام میدهند ! اما در واقعیت خواهید دید که این حرکت در برخی لحظات بصورت ناخودآگاه انجام میشود.
 15. عبارات ارزیابی کننده : وقتی فرد مدام میگوید من و او هردو از فلان چیز متنفریم. یا اینکه : من و تو از این جهت خیلی شبیه همیم. من هم این رنگ را دوست دارم و غیره. همه اینها نشانه های مثبتی هستند.
 16. وقتی یک دختر حین صحبت با شما، موهایش را با انگشتانش تاب میدهد یا آنها را میلرزاند : نشانه بسیار واضحی از علاقمند بودن او است. محددا ممکن است برخی خانمها بگویند این حرکت بسیار سطح پایین است و فقط دختران جوان این کار را انجام میدهند ! اما در واقعیت خواهید دید که ضمیر ناخودآگاه این حرکت را ایجاد خواهد کرد.
 17. وقتی احتمال میدهد شما را ببیند، لباسهای مورد علاقه اش را میپوشد و به ظاهر خود اهمیت میدهد ! این مورد نیز یک سیگنال بسیار روشن علاقه است.
 18. وقتی مدام درباره شما حرف میزند : وقتی افراد عاشق کسی میشوند، مدام درباره او حرف میزنند، به هربهانه ایی از او میگویند و در شرایط مختلف از او نام میبرند. باید بدانید که این رفتار نیز بصورت ناخودآگاه رخ میدهد و فرد دوست دارد جملاتش را به کسی که به او علاقه دارد گره بزند.(مقاله اختصاصی کاملترین مرجع جذابیت آقایان)

صبر کنید

ما هرگز مسئولیت استفاده نادرست از علوم بالا را نمیپذیریم. اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای اهداف آموزشی بوده و برای این است که درباره روانشناسی ایجاد علاقه و عشق، اطلاعات بیشنری بدست آورید یا اینکه یک ازدواج را از متلاشی شدن حفظ کنید. هرگز نباید از آن برای عاشق کردن دیگران به خود استفاده کنید. اگر از آن استفاده نادرستی میکنید، هرگز مارا سرزنش نکنید. شما مسئول چیزی هستید که با این علم انجام میدهید.صفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با نشانه های وابستگی پسر به دختر [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
namnak.com .
رفتارها و نشانه های پسر عاشق چیست؟ - نمناک

نشانه های پسر عاشق و نشانه های یک مرد عاشق چیست و نشانه های عاشق واقعی و رفتارهای پسر عاشق را در نمناک ... نشانه های علاقه یک پسر به دختر مورد علاقه اش چیست؟ ادامه...


namnak.com .
عشق پسران بیشتر است یا دختران؟ + نشانه ها - نمناک

عشق پسران و عشق پسران چگونه است و نشانه های عشق واقعی پسران و دختران و چگونگی عشق پسران و ... عشق پسران با غرور و عشق دختران با صداقت رونمایی می شود. ادامه...


unlimitedpower.ir .
علائمی که نشان میدهد او عاشق شماست | قدرت نامحدود

اما از آنجا که در قلمرو سایت قدرت نامحدود هستید، باید به شما تبریک بگویم زیرا ... وقتی که شانه های فرد، موازی شانه های شماست و پاهایش به سمت شما اشاره میکند، یک نشانه ... میشود که تنها با خیره شدن بیش از حد به چشمان ایجاد شده و باعث وابستگی میشوند. ... این حرکت چندبار تکرار شود، نشان دهنده این است که آن دختر به شما علاقمند است. ادامه...


moshavereh24.com .
نشانه های وابستگی پسر به دختر Archives - مشاوره 24

سوال: من دختری هستم ۳۱ ساله ۳ سال با پسری مذهبی دوست بودم که ایشون بعد از چندین سال توانسته بود منو پیدا کنه و احساسشو بهم بگه دیوانه وار عاشقم بود. قصد ازدواج ... ادامه...


novinatlas.com .
نوین اطلس | نشانه های وابستگی پسر به دختر

موضوعات: نشانه های علاقه پسر به دختر، نشانه های عدم علاقه پسر به دختر، نشانه های تنفر پسر از دختر، نشانه های دوست داشتن پسران، نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور، ... ادامه...


www.yjc.ir .
این نشانه ها می گوید پسر مورد علاقه تان هرگز مال شما نخواهد بود!

Aug 12, 2016 - باجلان عنوان کرد: دختران و پسران با دیدن برخی علائم و نشانه ها باید ... چهارمین نشانه وابستگی است که افراد به برخی از اطرافیان خود ( مادر یا ... گیری های مستقل برخوردار نیست، بنابراین ختم ازدواج این افراد به طلاق بسیار زیاد است. ادامه...


bazdeh.org .
۴۹ زبان بدن پسران که نشان می‌دهد به شما علاقه دارند - مجله کسب و کار بازده

Jun 19, 2017 - دست کم به اندازه‌ی تحقیقاتی که روی زبان بدن دختران یا زنان صورت گرفته‌اند، ... آ‌ن‌ها می‌توانند نشانه‌های غیرکلامی را در دوران نامزدی برای نشان دادن ... ادامه...


www.beytoote.com .
دلبستگی کوتاه، وابستگی طولانی - بیتوته

بخشی از این ضربه ها مربوط به وابستگی های عاطفی می شود. به عبارت بهتر، شما تصور کنید دختر و پسری تصمیم می گیرند که رابطه ای با هم برقرار کنند، منتها چون ... ادامه...


www.beytoote.com .
نشانه های علاقه مندی دختران را بشناسید - بیتوته

نشانه های علاقه مندی دختران نـشانه علاقمندی یك زن, قانون بازی عشق, برقراری رابـطـه, همسر آینده. ... علاقه مندی دختران,علاقه دختر به پسر,آموزش روابط زناشویی. ادامه...


khbartar.blog.ir .
نشانه های علاقمندی پسر به دختر برای ازدواج :: خانواده برتر

سلام دوستان نشانه های عشق برای ازدواج یک پسر به یک دختر چه چیزی هست؟ فرقش با زمانی که فقط داره احترام به یک دختر میذاره چیه ؟ فرقش با زمانی که فقط حس شهوت ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر