موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

اندام زنم رو دوست ندارم

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 29 بهمن 1400 ساعت 02:00

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان اندام زنم رو دوست ندارم را مطالعه خواهید کرد.


جدیدترین ها

جذاب ترین ها

صفحات خاص

صفحات کاربران

جدیدترین نظرات پست ثابت (خیلی مهم) راهنما

سلام

بنده 31 سال دارم و خانمم 30 ساله. 3 و نیم سال پیش بر اساس مراسم سنتی ازدواج کردم. هدف ازدواج داشتن زندگی راحت و دور از بگو مگو باشه. بسیار انتخاب سنتی داشتم و اخلاق و اصالت خانوادگی طرف برام ملاک بود.

از 15 سالگی زندگی اینده ی رویایی داشتم و داشتن زنی زیبا و کم سن و سال ارزویم بود و از لحاظ جنسی به شدت بهم فشار میومد. دو بار شکست عشقی خورم و قول دادم که عاشق نشوم و مثل بقیه انتخاب اسانی داشته باشم. قبل از ازدواج متوجه اندام سن بالای خانمم شدم و چند بار پشیمان شدم ولی با توجه به هدف و ملاک هایی که داشتم زیبایی و جذابیت را مهم نمی دونستم.

از وقت ازدواج تاکنون تحمل میکنم و دخترای دیگه رو ارزو میکنم که چرا زود انتخاب کردم. دو بار به خانمم درخواست طلاق دادم ولی قبول نکرد و به خاطر اینکه در فرهنگ ما طلاق امری ناپسند است هیچ اقدامی نکردم.

الان بر سر دو راهی موندم .اصلا خانمم رو از ته دل دوست ندارم و نوازش و احساسی که هر خانمی از شوهرش انتظار داره نمی تونم ادا کنم و یا وقتی اجابت کنم فقط از سر مسئولیت و دلسوزی است.

نمیدانم برا بچه داری اقدام کنم یا کات کنم؟ لطفا راهنماییم کنیدم.


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :

مشورت در زن داری (۲۷۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (اصلا خانمم رو از ته دل دوست ندارم) ، (۱۲۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید ↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓

  • ۱۴۲۴۸ بازدید توسط ۱۱۵۳۵ نفر

  • دوشنبه ۲۷ مهر ۹۴ - ۱۸:۴۱
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر