موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

جملات مورد علاقه مردان

نویسنده : سمیرا | زمان انتشار : 05 تیر 1398 ساعت 12:45

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان جملات مورد علاقه مردان را مطالعه خواهید کرد.

islahweb-women-7996-1362592319.jpg

در مقاله قبلی از 7 جمله که زنان دوست دارند بشنوند صحبت کردیم که باعث شد نظرات و پیشنهادات زیادی در مورد مقاله برای من ارسال گردد، در ضمن آن‌ها، سوالاتی راجع به آنچه آقایان دوست دارند بشنوند یاد شده بود، و آقایانی که از بنده درخواست کرده‌ بودند که؛ برای روشنگری بهتر همسران‌شان در مورد آنچه مردان دوست دارند بشنوند نیز مقاله‌ای بنویسم، تعدادشان اندک نبود. امروز این زنجیره را با «7جمله که مردان دوست دارند بشنوند» کامل می‌کنم؛ تا مردان نیز این مقاله را به عنوان هدیه برای همسران‌شان ارسال نمایند.

در شبکه‌های اجتماعی نظرات بسیاری برای این موضوع دریافت و از میان آن‌ها گزیده زیر را انتخاب کردم:

دنیا بی‌تو برای من هیچ است، عزیزم، تاج سرم، بدون تو نمی‌توانم زندگی کنم، امشب شام چی میل داری، دعا برای خودش یا مادرش، شما امر بفرما، بله قربان، تو سرور منی، چی امر می‌فرمایی، به روی چشم، تو روح منی، تو دل و روح منی، به او چشمک بزنی، در واتس آپ برایش بوسه بفرستی، ... و غیره جز جملاتی است که مردان دوست دارند بشنوند.

اما مهم‌تر از آن‌ها، مواردی که شایسته است زن آن‌ها را فرا بگیرد، زمینه‌هایی است که صحبت کردن درباره‌ی آن و شنیدن‌اش مرد را خوشحال می‌کند، شامل 7 مورد می‌باشد:

-  تقدیر و تشکر از مردها: هر عبارت یا جمله‌ای که در بر دارنده‌ی تقدیر و تشکر از رفتار یک مرد باشد موجب خشنودی‌اش می‌شود؛ چرا که مردها دوست دارند از آن‌ها تقدیر شود. اگر هر ماه که با دست خود نفقه را به همسرش تقدیم می‌کند، همسرش پیششانی او را ببوسد و به او بگوید: «خدا روزی‌ات را زیاد کند و تو را غنی گرداند و این از فضل و خیر توست» بسیار خوشحال می‌شود.

- ستایش پیشرفت‌هایش: مرد بسیار دوست دارد که از پیشرفت‌ها و کارها و تلاشش تعریف شود در حقیقت آن‌ها دوست دارند همسرشان تلاششان را ببیند. مثل تشکر و قدردانی از زحمات و خستگی او به خاطر خانواده، یا تشکر برای تلاش‌اش به خاطر به پایان رساندن انجام معامله‌ای.

یک نکته مهم در دنیای مردان وجود دارد که لازم است آن را بدانیم و آن این‌ که هرچه سن مرد بالا می‌رود، کلمات و جملاتی که او مایل به شنیدن آن‌هاست و کارهایی که دوست دارد در قبالشان انجام دهید تغییر می‌کند، به عبارت دیگر علایق و سلایق با بالا رفتن سن تغییر می‌کند. 

پس پسر 20 ساله با یک مرد 40 ساله فرق دارد و این دو با یک مرد 60 ساله متفاوت هستند؛ چرا که مردان با مرور زمان در تجدی و تغییر از زنان سریع‌تر پیش می‌روند.

بنابراین زن زیرک و باهوش روی تغییر اعمال و جملاتش در زمان‌های متفاوت حساس و حریص است و با این کار باعث می‌شود مرد بیشتر به او تعلق خاطر پیدا کرده و برای کارهای جدیدی که همسرش می‌خواهد انجام دهد مشتاق است.

- احساس این‌ که به او نیاز دارید: مرد دوست دارد که همسرش به او وابسته باشد حس تکیه‌گاه بودن، مردانگی را در آن‌ها تقویت می‌کنند، نیازهایتان را به مردهایتان بگویید این‌گونه احساس موفق بودن را در خود حس می‌کنند، برای استقلال خود تلاش نکنید بلکه همیشه به شوهرتان تکیه دهید، که این امر محبت را میانتان بیشتر می‌کند.

مردی نزد من آمد و از همسرش گله کرد و اصرار داشت که همسرش او را دوست ندارد، دلیل ادعایش را این گونه بیان کرد: «همسرم به من اعتماد ندارد و هنوز بر خانواده‌ی پدری‌اش تکیه کرده و حمایت‌های آنان نمی‌گذارد من با برآورده کردن نیازهایش او را وابسته‌ی خود کنم»

برای کمک به آن‌ها با همسرش صحبت کردم و سخنان مرد را برای‌ش بازگو نمودم، زن ابتدا تعجب کرد و ابراز داشت که هدف‌اش کمک به اقتصاد خانواده‌ی کوچک‌اش بوده، از او خواستم که این کمک‌ها را قطع و نیازهایش را فقط با همسرش در میان بگذارد، او نیز با کمال میل برای نجات محبت‌شان قبول کرد. بعد از مدتی آن‌ها را دیدم و از رابطه‌ و عشق‌شان پرسیدم مرد بسیار با شوق جواب داد تنها تکیه‌گاه همسرم اکنون من هستم و با تمام وجود همه‌ی خواسته‌هایی را که در توانم هست بجا می‌آورم و آنچه را که وسعم نمی‌رسد او صبر می‌کند، زن هم تشکر کرد که چیزی را که  نمی‌دانستند به آن‌ها گفته بودم و این باعث شده بود که بحران رابطه‌یشان را پشت سر بگذارند.

صحبت مردها را قطع نکنید و تا انتها گوش دهید: سکوت چیزی نیست که آن را بیان کنید، اما در دنیای مردان معنای خاصی دارد و مردها کسی را که برایشان ساکت می‌مانند دوست می‌دارند، اگر زن سخن آنان را قطع کند، این مقاطعه را بی‌احترامی قلمداد می‌کنند،  این برخلاف آن چیزی است که در دنیای زنان مشاهده می‌شود، قطع کردن کلام یک زن، او را ناراحت نمی‌کند بلکه او این امر را به منزله فعالیت و جوشش مخاطب خود می‌داند.

لبخند و صورت شاداب: لبخند کلام و سخنی بدون لفظ است، مردان این نوع از کلام را بسیار دوست می‌دارند.

سخن به دو بخش لفظی و غیرلفظی تقسیم می‌شود و مرد با دیدن حال خوب و لبخند زیبا و چهره‌ی شاد همسرش بسیار خوشنود می‌شود و از زن بدخلق، اخمو، بهانه‌گیر و بدبین بیزار است.

از خود گذشتگی و وفا: مرد وقتی می‌بیند که همسرش نسبت به او و زندگی‌شان از خوگذشتگی دارد، صداقت پیشه می‌کند، حافظ مال و جان‌اش است و به خوبی تدبیر امور مالی‌اش را پیش می‌برد، اسراف نمی‌کند و نسبت به او وفادار می‌باشد، حاضر است تمام زندگی و عمرش را برای آن زن فدا کند.

اعتبار و احترام: مرد اسیر کسی است که از او تقدیر می‌کند چه با کلام و چه در عمل او را محترم می‌شمارد. این از مهم‌ترین اولویت‌های مردان است.

مرد حاضر است از هر عیب همسر خود چشم پوشی کند، مگر اینکه زنش او را بی‌اعتبار و احترام بنگارد که در این حالت برای خلاص شدن از دست او هر کاری می‌کند.

در نهایت به تمام خواهران مسلمانم یادآوری می‌کنم که بهترین مشاور و راهنمای شما همسرتان می‌باشد، هر چند وقت یک بار از خود او خواسته‌هایش را جویا شوید و در مقابل خواسته‌های هم مقاومت نکنید، و به اندازه‌ی توان‌تان آن‌ها را بجا بیاورید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با جملات مورد علاقه مردان [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.islahweb.org .
هفت جمله که مردان دوست دارند بشنوند | پایگاه اطلاع رسانی اصلاح

Mar 6, 2013 - و غیره جز جملاتی است که مردان دوست دارند بشنوند. ... زمینه‌هایی است که صحبت کردن درباره‌ی آن و شنیدن‌اش مرد را خوشحال می‌کند، شامل 7 مورد می‌باشد:. ادامه...


www.asriran.com .
17 راز جالب آقایان که دختران حتما باید بدانند - عصرایران

اگر چه مردان از انجام بازی شطرنج، باغبانی یا رفتن به باشگاه ورزشی لذت می برند اما مثل همه، گاهی دوست دارند کسی در کنارشان نباشد و به تنهایی به کارهای مورد علاقه ... ادامه...


www.beytoote.com .
شگفتی یک جمله عجیب در جذب آقایان - بیتوته

یکى از مهم ترین و حیاتى ترین حس هایى که مردان به آن علاقه دارند، حس مالکیت و مدیریت ... بنویسد و یا هدایاى کوچکى مانند عطر، شکلات یا شیرینى مورد علاقه همسر و یا گل ... مى توانند با گفتن جملاتی مثل «من در کنار تو آرامش مى یابم» یا «خیلى خوشحالم ... ادامه...


novinatlas.com .
نوین اطلس | جملات مورد علاقه مردان

این مطلب در مورد موضوعات جملات مورد علاقه مردان، جملاتی که مردان عاشق شنیدنش هستند، مردان چه زنانی را بیشتر دوست دارند، راههای جذب پسران برای ازدواج، جملاتی که مردان ... ادامه...


www.delgarm.com .
با این ۹ ترفند قلب مرد مورد علاقه خود را به دست آورید! - دلگرم

Sep 30, 2018 - دلبری از آقایان و راه های به دست آوردن مرد مورد علاقه :نشان دهید كه قصد تغییر دادن او را در سر ندارید.همواره همان فردی باشید كه هستید و از ابراز ماهیت واقعی ... ادامه...


www.niksalehi.com .
چطور بفهمید مرد مورد علاقه تان شما رو دوست دارد - نیک صالحی

Oct 12, 2012 - جمله عاشقانه بلد نیستند و بعد از بحث به‌جای عذرخواهی می‌خواهند با عادی رفتار کردن، موضوع را به فراموشی بسپارند.اگر شما هم یکی از زن‌هایی هستید ... ادامه...


www.bartarinha.ir .
آموزش جذب مردان با حرف زدن درست! - برترین ها

6 hours ago - خودتان بهتر می‌دانید که زن و مرد با هم تفاوت دارند و هیچ گاه نباید توقع ... به رابطه‌مان صحبت كنیم/ بیا كمك كن، ببینم در مورد شغلم باید چه كار كنم. ادامه...


seemorgh.com .
این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند - سیمرغ

Aug 21, 2017 - جملاتی در زندگی زناشویی هستند که می تواند باعث صمیمیت بین همسران شود. خانمها با این گفتن این جملات می توانند شوهرشان را برای همیشه عاشق ... ادامه...


namnak.com .
روانشناسی مردان و رازهایی که باید زن ها بدانند - نمناک

هرگاه برای مرد مورد علاقه خود موضوعی را بیان می کنید،تصور نکنید با یک زن روبرو هستید که از شنیدن جزئیات موضوع لذت می برد،بلکه مرد دوست دارد هر چه زوتر از ... ادامه...


namnak.com .
مردها از کدام رفتار خانم ها خوششان نمی آید؟ + ویژگی زن خوب - نمناک

ویژگی زن خوب و خصوصیات یک زن ایده آل از نظر مردان و مردان از چه رفتار زنان ... زنانی که بی احساس و سرد هستند بیزارند و دوست دارند زنان به آنان محبت و علاقه نشان دهند. ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر