موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

عشق بازی در دوران عقد

عشق بازی در دوران عقد

نویسنده : مینا علی زاده | زمان انتشار : 23 دی 1399 ساعت 11:46

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، بعد از خواندن صیغه عقد دو نفر از نظر شرعی زن و شوهر محسوب خواهند شد. در این دوران هر دو طرف تمایل دارند روابط پرشورتری با همدیگر داشته باشند و از این دوران لذت ببرند. یکی از راه هایی که می توانید رابطه گرم تری با هم داشته باشید عشق بازی کردن است.

در این مقاله آموزشی قصد داریم شما را با راه کارهایی فوق العاده عشق بازی در دوران نامزدی با طرف مقابل به شما آموزش دهیم تا دوران شگفت انگیزی را با هم سپری کنید.

۱- برای شروع عشق بازی با هم صحبت کنید

قبل از شروع هر گونه عشق بازی با یکدیگر هم کلام شوید. سعی کنید با بیان بعضی از صحبت ها او را به سمت عشق بازی سوق دهید. زنان بیش از چیز دیگری از طریق صدا تحریک خواهند شد. پس تلاش کنید با طرف مقابل خود عاشقانه حرف بزنید. به او بگویید دوستت دارم. به نوعی شما با این حرف زدن می توانید او را نوازش کنید. اگر در گفتن بعضی از مسائل خجالت می کشید در مکانی خلوت آن ها را با خود تمرین کنید تا بعداً دچار مشکل نشوید.۲- برای عشق بازی در دوران عقد او را نوازش کنید

یکی از راه های عشق بازی در دوران عقد نوازش طرف مقابل است. هنگامی که در کنار یکدیگر هستید هیچوقت نوازش کردن را فراموش نکنید. سر او بر روی پاهای خود قرار دهید و موهایش را نوازش کنید. هیچ چیز به اندازه نوازش موها به دخترها و حتی در مواردی پسرها آرامش نمی دهد. مردان نیز از عشق بازی با دستانشان لذت می برند.

۳- او را ببوسید

از نظر علم رواشناسی بوسیدن لب ها تاثیر بسیار به سزایی بر روی افراد دارد؛ زیرا در پشت لب ها رشته های عصبی حساسی قرار دارد. برای بوسیدن روش های بسیاری وجود دارد. مثلاً می توان لب های طرف مقابل خود را با فشار کم گاز بگیرید، لب های او را بمکید و یا زیر گردن او را ببوسید. هر روزی که او را می بینید حتماً این کار را انجام دهید. هر کدام از این روش ها تاثیر زیادی برای بر انگیختن احساسات طرف مقابل دارد. حتماً و قبل از بوسین او دندان ها و دهان خود را تمیز و خوشبو کنید.

۴- از طریق پیام با هم عشق بازی کنید

در حال حاضر استفاده از گوشی های همراه همه گیر شده و اکثر افراد از این تکنولوژی استفاده می کنند. دختر و پسر نیز در دوران عقد می توانند از این وسیله برای عشق بازی استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از این پیام ها طرف مقابل را احساساتی کنید و به نوعی خاصی با او یک عشق بازی مجازی داشته باشید. پس گوشی های هوشمند نیز می توانید یک وسیله برای عشق بازی در دوران عقد باشد مخصوصا اگر در ابتدا عشق بازی به صورت واقعی برایتان کمی مشکل است.

۵- برای عشق بازی در دوران عقد او را در آغوش بگیرید

طرف مقابل خود را در آغوش بگیرید. او را به سینه خود چسبانده و به آرامی فشار دهید. این کار باعث می شود که وی احساس امنیت کرده و شما را به عنوان یک تکیه گاه محکم برای خود قرار دهد. شاید شما گمان کنید که این فشار دادن باعث درد و ناراحتی او خواهد شد، اما این گونه نیست او از این فشار دادن لذت می برد و دوست دارد شما بیشتر این کار را تکرار کنید. می توانید از پشت سر خود را به همسرتان چسبانده و او را در آغوش بگیرید.

۶- برای عشق بازی در دوران عقد همدیگر را ببویید

همه از عطر و بوی خوش لذت می برند. می توان گفت یکی از کارهای اصلی برای عشق بازی در دوران عقد استفاده از عطرهای خوش بو در هنگامی که با همسر خود هستید است. وقتی که همدیگر را در آغوش می گیرید سعی کنید از عطر و ادکلن های محرک استفاده کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. سعی کنید از عطرهایی استفاده کنید که طرف مقابل شما آن را دوست دارد.

۷- نقاط حساس طرف مقابل را لمس کنید

یکی دیگر از راه های عشق بازی در دوران عقد لمس کردن نقاط حساس بدن می باشد. هنگامی که در کنار همسر خود تنها هستید نقاط حساس او را لمس کنید. لمس کردن موجب تحریک همسر شما شده و در مقابل او نیز شما را بیشتر از قبل لمس خواهد کرد. در واقع این کار یک عمل متقابل است. معمولاً در مردان آلت مردانه و در زنان سینه ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند پس لمس کردن آن ها فراموش نشود و هیچوقت از انجام این کار خجالت نکشید.

۸- با بدن همسر خود بازی کنید

هنگامی که یک نقطه از بدن همسر خود را لمس می کنید. بوسیدن این نقطه را چند بار تکرار کنید. بعد به نقطه دیگری از بدن او رفته و آن را ببوسید. این بازی کردن و حرکت چرخشی و غافلگیری موجب بالا رفتن عطش طرف مقابل شما خواهد شد و برای او بسیار آرامش بخش خواهد بود. تمام نقاط بدن را لمس کنید.

۹- با لاله گوش همسرتان بازی کنید

یکی از حساس ترین نقاط بدن در خانم ها لاله گوش آن ها است. پس هنگامی که در کنار عشق خود هستید با لاله گوش او بازی کنید. این کار باعث تحریک طرف مقابل شما خواهد شد و احساسات او با این کار شعله ورتر خواهد شد. پس بازی کردن با لاله گوش نیز یکی از راه های عشق بازی در دوران عقد است.

۱۰- از میوه، عسل و شکلات استفاده کنید

در هنگام عشق بازی می توانید از میوه، عسل، شکلات و … بهره بگیرید. برای مثال شما می توانید قبل از بوسیدن، لب های همدیگر را به عسل آغشته کنید. این کار بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود، البته در صورتی که طرف مقابل شما از این کار خوشش بیاید و ناراحت نشود.

اما به یاد داشته باشید میل جنسی غریزه ای است که هر شخصی باید به آن پاسخ دهد. اما سعی کنید در دوران عقد آن را کنترل کنید و از داشتن رابطه جنسی خودداری کرده و خود را کنترل کنید و از بودن در کنار همدیگر لذت ببرید. همچنین هیچوقت از انجام عشق بازی در دوران عقد خجالت نکشید؛ زیرا این کار به شناخت جنسی شما از یکدیگر کمک شایانی خواهد کرد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر