موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

دانلود برنامه شنود صدا کاملا رایگان

دانلود برنامه شنود صدا کاملا رایگان

نویسنده : نادر | زمان انتشار : 17 بهمن 1400 ساعت 04:27

دانلود نرم افزار صدا EAR SPY به صورت رایگان

4.4

(88.4%)

162

votes

استفاده از نرم افزار شنود صدا می تواند کاربرد های بسیار زیادی داسته باشد. در مطالب پیشین هم درباره شنود از راه دور و همچنین جلوگیری از شنود گوشی تلفن همراه ها و روش هایی را معرفی کردیم. همچنین دستگاه های شنود زیادی وجود دارد که باید برای خرید آنها هزینه زیادی صرف کنیم. البته هر دستگاه شنودی کاربرد خاص خود را دارد. همچنین برنامه های جاسوسی موبایل رایگان زیادی هم وجود دارند که هر کدام کاربرد مختلفی دارد. در این نوشته می خواهیم برنامه شنود صدا ای را معرفی کنیم که به وسیله آن می توانید کوچکترین صداهای اطراف را به وسیله آن ضبط کنید و در قالب یک فایل صدا با فرمت MP3 گوش کنید.

نرم افزار EAR SPY

این نرم افزار شنود صدا را می توان از برنامه های جاسوسی محسوب کرد. و به عنوان برنامه جاسوسی موبایل رایگان به همراه لینک دانلود در پایین همین صفحه برایتان قرار داده ایم. یکی از ویژگی های این نرم افزار جاسوسی موبایل این است که اگر در سیستم شنوایی خود مشکلی داشته باشید، به کمک EAR SPY که کوچکترین صداها را با وضوح بالا ضبط می کند می توانید خیالتان را راحت کنید.  اما اگر قصد پرداخت هزینه برای این کار را ندارید و در پی دانلود برنامه شنود صدا کاملا رایگان هستید، می توانید برنامه جاسوسی EAR SPY را در همینجا به صورت رایگان دانلود کنید.

dm4nph.jpg

نرم افزار شنود صدا Ear Spy

دانلود نرم افزار شنود برای اندروید

توصیه ما به شما برای داشتن یک برنامه جاسوسی و یک نرم افزار استراق سمع رایگان، استفاده از اپلیکیشن Ear Spy می باشد. با نصب این برنامه جاسوسی رایگان و از طریق میکروفون صدا های اطراف را دریافت کنید. این برنامه بیشتر برای این منظور ارائه شده است که صداهای خیلی ضعیف اطراف را با وضوح بالا ضبط کند تا ضعیف ترین صدا ها را با بالاترین کیفیت گوش کنید. صدا های ضبط شده را می توانید از طریق اسپیکرهای موبایل و همچنین با استفاده از هندزفری گوش کنید. از امکانات این برنامه شنود صدا رایگان اندرویدی می توان به قابلیت تنظیم کردن اکولایزر صوتی در برنامه ear Spy نام برد. و به همین دلیل هم هست که ضعیف ترین صدا ها را با بالاترین کیفیت ممکن می توانید گوش دهید.

کاربرد بیشتر این نرم افزار جاسوسی رایگان Ear Spy هم در همین ضبط صدا با کیفیت بالا می باشد. شما می توانید با نصب و سپس فعال کردن این اپلیکیشن، آن را در محل مورد نظر قرار دهید و سپس این برنامه شنود صدا، با شنیدن کوچکترین صدایی به شکل خودکار شروع به ضبط می کند و زمانی که صدا قطع شود هم به شکل خودکار ضبط را متوقف می کند. و در آخر تمام صدا های ضبط شده را در قالب یک فایل MP3  با حجم پایین در اختیار شما قرار خواهد داد.

دانلود نرم افزار رایگان اندروید Ear Spy
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر