موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

عشق مرد به زن چگونه است

نویسنده : محمد پارسایی | زمان انتشار : 05 تیر 1398 ساعت 12:45

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان عشق مرد به زن چگونه است را مطالعه خواهید کرد.

دانستن میزان عشق و علاقه همسر یا نامزد برای خانم ها بسیار اهمیت دارد که با توجه به برخی نشانه ها در آقایان می توان از آن آگاهی یافت.

به گزارش   خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ 

پشتوانه مالی، ظاهر زیبا، خانواده ای محترم و شغل خوب معیار خیلی از افراد برای تشکیل یک زندگی مشترک است اما اکثریت انسان ها نخستین و مهم ترین ملاک پذیرش یک نامزد را وجود یک حس عاشقانه می دانند.

شاید به تازگی با مردی آشنا شده باشید و بخواهید بدانید که از شما خوشش می‌آید یا نه. 

فهمیدن حس علاقه و عشق مردان، خیلی ساده‌تر از آن است که اکثر خانم‌ها فکر می‌کنند. بیشتر اوقات خانم‌ها اجازه می‌دهند که احساسات شخصی‌، راه فکر کردنشان را بگیرد و بعد از مدتی می‌فهمند که وقتشان را با مردی تلف کرده‌اند که علاقه‌ای به آنها نداشته است.

4799251_595.jpg

برخی ویژگی ها و رفتارهایی که از طرف مقابلتان سر می زند، ماجرای احساسات و علاقه‌ای را روایت می کند که بسیاری مواقع از دید پنهان مانده یا آنقدر ساده انگاشته می شود که فکر نمی کنید شاید این رفتار کاملا ساده، فقط برای عشق به شما بروز کرده باشد. در زندگی های امروزی که نامزدی و آشنایی یک دختر و پسر برای ازدواج بیش از گذشته به هندوانه سربسته تعبیر می شود فهمیدن حس واقعی فرد مورد علاقه‌تان می تواند یک برگه برنده یا کلید طلایی برای تصویرسازی از سرنوشتی عاشقانه و زیبا باشد.

مردانی که زبان عشق را بلد نیستند

برخی از راه‌های ابراز اطلاعات مربوط به احساسات از طریق زبان بدن فرد عاشق حالات چهره، تماس چشمی، صدا و زبان بدن است. به این ترتیب هر یك از این حالت‌ها دارای نشانه‌های مخصوصی هستند كه می‌توانند در رفتار غیركلامی ما انسان‌ها دیده شوند. 

بسیاری از مردان علاقه‌شان را پشت حرف‌های آزاردهنده و نیش‌دارشان پنهان می‌كنند. آنها ممكن است جوك یا حرف خنده‌داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با كارهای‌شان به خانم‌ها نشان می‌دهند كه عاشق‌شان هستند. ادبیات اغلب آقایان در این نوع خشونت كلامی خلاصه می‌شود و به شرطی که توهین آمیز نباشد به مرور زمان هم خانم‌ها به این نوع ادبیات عادت می‌كنند.

این نشانه‌ها را بعنوان دست گرمی قبول کنید

برخی رفتارها مانند تند تند به آرایشگاه رفتن، پیروی از تیپهای رسمی و مردانه، استفاده از عطرهای خوش بو و گران قیمت، گذراندن اوقات فراغت با همسر، بزرگ شدن مردمک چشمان در رویارویی، انجام کارهایی که مطابق میل طرف مقابل است، توجه بیش از اندازه، نگرانی و مراقبت‌های دائمی، هدیه خریدن های متوالی و امتحان تمام راههایی که خوشحالی همسر را به دنبال داشته باشد از جمله مواردی است که تحت عنوان نشانه‌های عشق یک مرد به فرد مورد علاقه‌اش ( همسر یا نامزد او) ذکر می شود.

این نشانه‌ها در عین سادگی در برخی از زوجین کاملا دیده می شود و آنها از وجود این رفتارها در زندگیشان رضایت دارند اما باید گفت ممکن است که این نشانه‌ها برای همه مردان صادق نباشد و برخی افراد سودجو نیز با استفاده از آنها عواطفی را به بازی بگیرند، بنابراین آگاهی نسبت به برخی نشانه‌های دیگر ضروری به نظر می رسد.

عشق واقعی را اینگونه تشخیص دهید

هرچند که بسیاری از مقالات و نوشته‌ها در فضای مجازی و پایگاه‌های مختلف نشانه‌های ظاهری متفاوتی را برای ابراز محبت و داشتن حس عاشقانه به همسر ذکر می کنند اما متخصصان ابراز عشق و آگاهی به این حس را از طریق ویژگی های شخصیتی میسر می دانند و معتقدند تنها با توجه به سه نکته است که می توان درجه و میزان عشق مردی به فرد مورد علاقش را فهمید.

مژگان نیکنام دکترای روانشناسی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نشانه‌های علاقه یک فرد بیشتر باید در شخصیت او جستجو شود تا در رفتارهایش.

وی بااشاره به نظریه‌ای که مثلث عشق را بیان می کند، گفت: تعهد، صمیمیت و هیجان با توجه به ویژگی‌های شخصیتی فرد، سه ضلعی است که مثلث عشق را تشکیل می دهد و درواقع بدون آنها عشق شکل نمی گیرد.

اینگونه زود از هم زده می شوید

نیکنام عنوان کرد: تعهد، فرد را در یک رابطه مسئولیت‌پذیر کرده و صمیمیت هم باعث رضایت فرد از برقراری رابطه آشنایی می شود همچنین هیجانات و عواطف می تواند در پیشبرد رابطه به نحو مطلوب بسیار اثرگذار باشد. درواقع وقتی که فرد متعهد نباشد، به یک عشق پایبند نبوده و عشق برای او هیجانی زودگذر است لذا چنین افرادی معمولا ارتباطات متعددی را برقرار می کنند. بنابراین با این ملاکها به راحتی می توان نسبت به عشق و علاقه یک مرد آگاه شد.

وی افزود: همچنین اگر دونفر نسبت به هم صمیمیت نداشته باشند ارتباطاتشان جوری نیست که هر دو را راضی نگه دارد و خیلی زود از یکدیگر خسته خواهند شد.

چطور فرد مورد علاقه مان را برای همیشه ازآن خود کنیم؟ 

نیکنام اظهار داشت: در روابط اگر معیارها با یکدیگر تطبیق داشته و هماهنگ باشند، دونفر قدرت جذب یکدیگر را دارند. طبعا همین تناسبات فردی است که باعث جذب دو نفر به سمت هم شده و آنها را برای یکدیگر نگه می دارد. خانمی که در ارتباط با فردی تفاوتها را می بیند نباید به جذب و حفظ رابطه خود امیدوار باشد و با توجه به ویژگی های شخصیتی او (مثلا درک او از ازدواج و مسئولیت پذیری) نسبت به ادامه رابطه خود باید تصمیم بگیرد.

وی با اشاره به اعتقاد برخی افراد ادامه داد: این اعتقاد که فرد هرچیزی را که بخواهد بالاخره به دست می آورد در همه موارد صادق نیست و باید گفت بدون در نظر گرفتن یکسری آیتم های اولیه، به دست آوردن فرد مورد علاقه امکان پذیر نمی شود.

مدیریت حرف اول یک رابطه پایدار عاشقانه 

نیکنام بیان کرد: طبق تجربیات از مراجعه کنندگان به اتاق‌های مشاوره، خانم هایی که خودشان هستند و مدام تظاهر نمی کنند که در آینده چه می شوند، بهتر از دیگران در جذب مهر آقایان و حفظ روابط عاشقانه‌شان موفق‌اند. لذا مهمترین آیتم در داشتن یک رابطه عاشقانه این است که فرد خودش باشد تا بتواند با قدرت و ویژگی های شخصیتی ، فردی را جذب و برای خود نگه دارد.

وی افزود: اختلاف سلیقه و تنش در هر رابطه‌ای پیش می آید که باید به نحو احسن مدیریت شود چرا که برخوردهای هیجانی حتی با کوچکترین موضوعات باعث کاهش صمیمیت و عشق و علاقه طرفین می شود.

بنابراین صداقت و صمیمت و نشان دادن خود واقعی در شکل گیری و پایداری یک رابطه بسیار موثر بوده و می تواند عشق و نظر آقایان را بیش از پیش جلب کند.خانمها باید بدانند که مردشان چه چیزهایی را می پسندند و در عین حال چه چیزهایی را ناشایست می داند آن وقت است که با آگاهی کامل نسبت به رفتارهای ظاهری می توانند از علاقه باطنی همسرشان مطلع شده و زندگی موفق و سراسر خوشبختی را برای خود و خانواده‌شان به ارمغان آورند و از ناکامی آن ترس و واهمه نداشته باشند.

گزارش از محیامعصومی

انتهای پیام/

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟سایر منابع و مطالب مرتبط با عشق مرد به زن چگونه است [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
namnak.com .
نشانه های عشق واقعی یک مرد به زن - نمناک

عشق واقعی مرد و نشانه های عشق واقعی مردان و ابراز علاقه مرد به زن و رفتار مرد عاشق در جمع و برخورد مرد عاشق را در نمناک ببینید. ... بروز عشق واقعی در مردان چگونه است؟ ادامه...


namnak.com .
نشانه دوست داشتن در مردان؛ حرف هایی که مرد عاشق به همسرش می زند! - نمناک

نشانه دوست داشتن در مردان و آیا شوهرم مرا دوست دارد و ابراز عشق در مردان و جملات ... دوست داشتنش را ابراز می کند که این حرفها نشانه هایی از عشق در وجود مردان است. ... وقتی مردی واقعا زنی را دوست داشته باشد درباره او چگونه فکر میکند و به او چه میگوید ؟ ادامه...


namnak.com .
میدانید مردان عشق خود را چگونه ابراز می کنند؟ - نمناک

نحوه ابراز عشق و علاقه در زنان و مردان با یکدیگر متفاوت است آقایان هم مانند زنان گاهی اوقات احساسی می شوند و عشق خود را با حرف یا کارهایشان به فرد مورد علاقه خود نشان ... ادامه...


shadzisti.ir .
11 نشانه عشق واقعی مردان و رابطه های به دور از سوء استفاده - شاد زیستی و ...

Sep 11, 2018 - و از طرفی خانم ها باک احساسی شان پر ظرفیت تر است. خب در این حالت، نمی توان گفت که همه مرد ها یا همه زن ها فریب کاری عشق دارند. به احترام تمام پدر و ... ادامه...


www.yjc.ir .
نشانه هایی که می توانید بفهمید مردی به شما جذب شده است

Jul 6, 2016 - دانستن میزان عشق و علاقه همسر یا نامزد برای خانم ها بسیار اهمیت دارد که با توجه به برخی نشانه ها در آقایان می توان از آن آگاهی یافت. ادامه...


www.asriran.com .
نشانه های عشق شدید مردان به زنان - عصر ایران

يك مرد عاشق در چنين شرايطي به جاي اينكه به جان شما غرغر كند و از شما توقع داشته ... توقعش در عشق آن است كه شما هر آنچه را در توان داريد انجام دهيد و كمك كنيد او به هدفش برسد. ... او يك يار و معاشر جالب است و مي‌داند كه چگونه مي‌تواند يك دوست خوب باشد. ادامه...


seemorgh.com .
مردی که عاشق تان است این نشانه ها را دارد! - سیمرغ

Jul 17, 2018 - چگونه می توان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر ... فیزیکی او. در این‌جا 18 نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان که نشان دهنده عشق آنهاست آورده شده است. ... بیشتر بدانید : مردان عاشق این زنان می شوند!! بیشتر ... ادامه...


www.persian-star.org .
نشانه های علاقه و عشق یک مرد به زن چگونه است؟ (19 مورد) - پرشین استار

اگر به دنبال آن هستید از علاقه و عشق همسرتان نسبت به خود مطمئن شوید با ما همراه باشید تا شما را با مواردی که نشانه عشق مرد به زن است آشنا کنیم. ادامه...


www.alamto.com .
10 نشانه عشق مرد به زن - علائم دوست داشتن همسر و عاشق بودن - آلامتو

10 نشانه عشق مرد به زن:چگونه بفهمیم یک مرد ما را دوست دارد و عاشق ماست؟ عشق واقعاً احساس عجیبی است و شاید به راحتی نتوان ابراز احساسات و علاقه یک مرد به زنی را ... ادامه...


www.salamatnews.com .
اگر مردی این نشانه ها را دارد، بدانید که عاشق‌تان است! - مردان - خانواده ...

Dec 5, 2017 - اگر مردی این نشانه ها را دارد، بدانید که عاشق‌تان است! ... چگونه می‌توانیم از عشق و احساس او مطمئن باشیم؟ ... قرار نیست او به دلیل عشق به شما تمام روابط اجتماعی‌اش را كنار بگذارد بلكه همین‌كه نگاهی متفاوت و رفتاری خاص با .... عوارض تراشیدن دندان · خطر کم خونی فقر آهن برای زنان باردار · پروبیوتیك‌ و پری بیوتیك را ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر