موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

زل زدن پسر به دختر نشانه چیست؟

نویسنده : علیرضا | زمان انتشار : 05 فروردین 1400 ساعت 17:23

Special-Eyes-Wallpaper-small.jpg

زمان لازم برای مطالعه : 2 دقیقه و 18 ثانیه


چگونه میتوانید با دیدن چشمهای یک فرد تشخیص دهید که شما را دوست دارد ؟

همه ی ما شنیده ایک که چشمها ، پنجره ی روح هستند .اما آیا آنها واقعا به ما میگویند که کسی مارا دوست دارد یا نه ؟

در قلمرو قدرت نامحدود هستید و یکی از همراهان قدرت نامحدود ، این سوال را از ما پرسیده است و قصد داریم در این مقاله به بررسی این مساله بپردازیم و پاسخی بسیار دقیق را به این سوال بدهیم تا با خواندن این مقاله ، بصورت صد در صد قطعی ، بتوانید درباره حس یک فرد نسبت به خود ، نظر دهید .

اول اینکه باید بدانید ، پاسخ به سوال بالا ، مثبت است اما قبل از اینکه به بررسی چگونگی آن بپردازیم ، باید بگوییم که تشخیص اینکه کسی شما را دوست دارد یا نه ، نیازمند نشانه های دیگری نیز هست که در مقاله های دیگر مانند مقاله ی “علائمی که نشان میدهد او قطعا عاشق شماست !“ذکر شده است ، اما اگر بتوانید به خوبی ، فقط همین مقاله را خوانده و آنرا دقیقا همانطور که گفتیم ، به کار ببرید ، مطمئن باشید که صد در صد ، چشمها به شما دروغ نخواهند گفت !

جذابیت و چشمها

در اینجا مواردی را اشاره میکنیم که نشان میدهد آیا کسی شما را دوست دارد یا خیر.

  • چشمهای درخشنده : تحقیقات نشان میدهد چشمان فردی که شما را دوست دارد ، در حضور شما ، درخشان تر خواهد شد.چشمان فردی که شما را دوست دارد ، در حضور شما بیشتر مرطوب خواهند شد و به همین دلیل ، درخشش بیشتری خواهند داشت.بار بعدی که حس کردید چشمان کسی در حضور شما درخشش بیشتری دارد و مرطوب تر بنظر میرسد ، به دنبال نشانه های دیگر باشید !
  • وقتی ابروها بالا میروند ! بر اساس علم زبان بدن ، در لحظه ایی که فرد از چیزی خوشش بیاید ، ابروهایش را بالا خواهد برد.این زبان بدن که ممکن است بسیار سریع رخ دهد ، میتواند نشان دهد که حس فرد ، وقتی شما را میبیند ، چگونه بوده است.
  • زل زدن : تحقیقات نشان میدهد  مردم به چشمان کسی که دوستش دارند ، بیشتر زل خواهند زد.درحالیکه مردم عادی ، به چشمان شما زل میزنند و سپس نگاهشان را بر میگردانند ، کسی که شما را دوست دارد ، برای بازه های زمانی طولانی تری به شما زل خواهد زد.
  • توزیع غیر یکنواخت نگاه : اگر کسی شما را دوست داشته باشد ، توزیع نگاه او نسبت به شما ، غیر یکنواخت خواهد بود. این مساله بدین معناست که ممکن است این فرد بیش از حد به شما نگاه کند یا اینکه کمتر از حد نرمال(که به افراد عادی نگاه میکند) ، به شما نگاه کند.
  • بزرگ شدن مردمک چشم : مردمک چشمان کسی که شما را دوست دارد ، در حضور شما بزرگتر خواهد شد.مردمک چشمها ، در حضور هرچیزی که به آن علاقه دارید ، بزرگتر میشود.البته تشخیص این مساله ، نیاز به اندکی تمرین دارد !
  • پس از اینکه چیز خنده داری میگوید ، به شما نگاه میکند ! کسی که شما را دوست دارد ، در سطح ناخودآگاهش ، دوست دارد شما را حین خندیدن ببیند و رضایت شما را کسب کند.به همین علت ، پس از گفتن جمله ایی خنده دار ، شما را نگاه خواهد کرد تا مطمئن شود شما نیز درحال خندیدن هستید .
  • وقتی او را در حال نگاه کردن به خود میابید ، به اطراف نگاه میکند : کسی که شما را دوست دارد ، علاقه دارد که همواره به شما زل بزند ، اما بمحض اینکه حس کند شما متوجه نگاهش شدید ، نگاهش را به جای دیگری خواهد برد ! این مساله به این علت رخ میدهد که فرد مذکور ، برای حفاظت از تصویر ذهنی خود ، دوست دارد وانمود کند که علاقه ایی به شما ندارد . نکته ی دیگر این است که نگاه کردن به شما ، کاری ناخودآگاه است که توسط او انجام میشود اما وقتی به یکباره به او نگاه میکنید ، او را به کارش آگاه میکنید و هوشیاری او بالا میرود به همین علت به سرعت جهت نگاه خود را تغییر میدهد.

نشانه های بیشتر جذابیت

فردی که شما را دوست دارد ،سعی میکند شما را در محدوده نگاهش حفظ کند و بدن خود را موازی بدن شما قرار دهد ، حتی اگر جای دیگری ایستاده باشد یا با گروه دوستانش باشد، این مساله رخ میدهد.

یک تست این است که کسی را بین خود و فرد مورد نظر قرار دهید بصورتیکه زاویه نگاه او را مسدود کنید.اگر فرد مذکور سعی کند حرکت کرده ودوباره شما را در محدوده نگاهش قرار دهد(و بدنش را موازی شما قرار دهد) ، نشانه ی بسیار مثبتی را دریافت کرده اید !

image-1.jpeg

كتاب جذابيت در برابر جنس مخالف(ترجمه)

براي اولين بار در ايران توسط تيم قدرت نامحدود

نويسنده : Bobby Rio

قيمت : ۱۴۹۹۹ تومان

خريد آنلاين كتابصفحه اول مشاهده مقالات صوتی دسته بندی مقالات مقالات اختصاصی جادوگر(برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر