موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

کلمات محبت آمیز به شوهر

نویسنده : علی بجنوردی | زمان انتشار : 05 تیر 1398 ساعت 12:45

golital0001.gifمجموعه: رازهای موفقیت

za4-2996.jpg

حرف هایی که هر مردی دوست دارد از همسرش بشنود 

کارشناسان می گویند: قبل از هر چیز باید رابطه ای دوستانه با همسرتان برقرار کنید و بعد از عباراتی که در زیر نمونه ای از آنها را برایتان آورده ایم استفاده کرده و این کلمات محبت آمیز را به شوهرتان بگویید.

ممکن است فکر کنید که همیشه تمام حرف های دلخواه و مورد علاقه  شوهرتان را به او می زنید، اما باید بدانید لحن حرف زدن بسیار مهم می باشد و اینکه از کلمات چگونه استفاده کنید بسیار مهم است. گاهی اوقات حرف های عاطفی بسیار بد زده می شود و نه تنها مردان از آن خوششان نمی آید بلکه ممکن است آنها را دلخور کند. شما باید بدانید که چگونه و در چه مواقعی از آنها قدردانی کنید و هم چنین چه زمانی و چگونه از آنها تعریف کنید. کارشناسان می گویند: قبل از هر چیز باید رابطه ای دوستانه با همسرتان برقرار کنید و بعد از عباراتی که در زیر نمونه ای از آنها را برایتان آورده ایم استفاده کرده و این کلمات محبت آمیز را به شوهرتان بگویید.

این خیلی خوب و لذت بخشه که می خوای توی این کار بهم کمک کنی،اما من خودم می تونم این کار رو سریع تر انجام بدم 

ممکن است برخی از کارهای روزمره را بخواهید به تنهایی انجام دهید، اما بعضی مواقع شوهرتان از شما می خواهد که در انجام این کار به شما کمک کند چرا که از نظر او شما یک روز بسیار پر کار را پشت سر گذاشته اید و اکنون خسته هستید. در این جور مواقع بهترین کار این است که یا این جور کارها را به زمانی موکول کنید که او در خانه نیست و زمان شما آزاد است و یا اینکه به او بگویید که من این کار را به تنهایی سریعتر انجام می دهم و بعد از آن بقیه زمان را می توانیم در کنار یکدیگر باشیم. این جمله ای است که حتما شوهر شما از آن خوشش خواهد آمد ،چرا که مردها از اینکه نتوانند برای همسرشان حتی در کارهای کوچک مفید باشند ، بیزارند.

من از اینکه تو قادر به تعمیر شیر آب هستی بسیار خوشحالم 

ممکن است شوهر شما در کاری که به او می دهید ماهر و حرفه ای نباشد .در این مواقع باید با گفتن جملاتی مانند ، من از اینکه تو این شیر را درست کنی در تعجبم و اینکه کار تو را قبول دارم ،می توانید اعتماد به نفس او را تا حد زیادی بالا ببرید .مردها از اینکه توانایی های آنها را بالا ببرید بسیار حوشحال می شوند . در واقع این کار باعث می شود مردانگی هر مردی در ذات او بالا برود و برای انجام کارهایی که از او می خواهید رغبت بیشتری داشته باشد.

از اینکه لباس ها را شستی واقعا ازت ممنونم ،ولی به نظرم می تونستی جور دیگه ای بشوری که تمیزتر بشند 

در مقابل کاری که شوهرتان انجام داده است، تشکر کردن را فراموش نکنید. ممکن است کار را به درستی انجام نداده باشد ،اما مطمئن باشید که اگر از او انتقاد کنید هیچ چیز درست نخواهد شد و بهترین کار در این مواقع این است که در ابتدا از کاری که انجام داده تشکر کنید و بعد با لحنی شبیه به شوخی ایراد کار او را بگویید. خواهید دید که در انجام مجدد همان کار چگونه موفق خواهد بود و بازخورد مثبتی خواهد داشت. کمال درونی خود را رها کنید و به جای انتقاد از کاری که او انجام داده است ،طرز کار را با شوخی و خنده به او بفهمانید.این باعث می شود که از اینکه این کار را به درستی انجام نداده ، در برابر شما سرخورده و خجالت زده نشود.

تو تنها کسی هستی که می تونم باهاش درد و دل کنم 

باید به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که از صحبت کردن با او بسیار لذت می برید و می توانید احساسات و درد و دل هایتان را به او بگویید و اجتناب از قرار دادن چنین بار احساسی سنگینی، بر دوش مردان نه تنها درست نمی باشد بلکه تمامی مردان دوست دارند که حامی و پشتیبانی برای مشکلات همسرشان باشند. زمانی که مشکلی دارید و یا اینکه احتیاج دارید با کسی حرف بزنید ،به شوهرتان بگویید که میدانم که می توانم این حرف ها را به دختر و مادرم هم بزنم، اما تو بهترین شنونده برای من هستی. من عاشق صحبت کردن و درد و دل کردن با تو هستم .به این دلیل که همانطور که تو مرا قبول داری من هم تورا واقعا قبول دارم. این که شما واقعا به حرفهای من گوش می دهید برایم لذت بخش می باشد.

تو خیلی با حال و شیطونی! 

برای بیان احساساتتان به شوهرتان از کلماتی چون تو خیلی زیبایی استفاده نکنید. این جور کلمات باعث می شود مردها احساس کنند که بچه شده اند واین اصلا برای آنها خوشایند نمی باشد. به جای آن در این مواقع می توانید از کلماتی چون تو خیلی باحالی یا خیلی شیطونی و یا خیلی خوش تیپی استفاده کنید. اینها کلمات ابتدایی هستند که باعث می شود صمیمیت از نظر شوهرتان عمیق ترشود. گفتن جمله ای شبیه به :" تو واقعا  خوشتیپی "برای مردان تفاوتی با جمله ی " دوستدارم  " نخواهد داشت و به همان اندازه تاثیرگذار خواهد بود.

za4-3142.jpg

قبل از هر چیز باید رابطه ای دوستانه با همسرتان برقرار کنید

هدیه ای که برام گرفتی ،دقیقا همونی هستش که می خواستم 

به او بگویید : وای از کجا می دانستی من این هدیه را همیشه آرزو داشتم .با باز کردن هدیه ، کف دستتان را به هم بزنید و اینگونه احساستان را بیان کنید. قدردانی از هدیه ای که او برایتان گرفته است و استقبال از آن بسیار خوب است و او را بسیار ذوق زده خواهد کرد .مهم نیست که از این هدیه خوشتان آمده یا نه ،به هرحال او این هدیه را برایتان خریده است و نیاز به تشکر و قدردانی از سوی شما دارد.حتی می توانید در چند روز باقی مانده به یک روز خاص مانند تولدتان ،در مورد اینکه چه چیزی این روزها دوست دارید بخرید صحبت کنید ،تا او را برای تصمیم گیری در انجام خرید راحت تر کرده باشید.

با اینکه این فرزندم است، اما من شما را بیشتر از همه دوست دارم 

اگر فرزند دارید ،مهم نیست که یکی دارید یا دو تا یا چند تا ، مهم این است که در تنهایی اتان همیشه به شوهر خود بگویید که او را بیشتر از همه دوست دارید .این باعث می شود تا حس حسادت او نسبت به شما برای محبتی که به فرزندتان می کنید از بین برود و هر زمان که از او بخواهید تا با فرزندتان بازی کند واو را سرگرم کند تا شما به کارهایتان برسید ،با کمال میل قبول کند و در نهایت محیطی آرام در خانه فراهم گردد.

عاشق سورپرایزها و کارهای فوق العادتم  

اگر شوهرتان روزی شما را با چیز کوچکی مثلا یک دسته گل خواست سورپرایز کند ، حتما به آن اهمیت دهید و از آن استقبال کنید. مهم نیست کار فوق العاده ای که او برای شما در نظر گرفته است ، یک برنامه ی کوچک است یا بزرگ ،بلکه مهم آن است که حتما هیجان خود را از انجام این کار به او نشان دهید. این باعث می شود تا اعتماد به نفس او برای انجام این جور کارها بالا برود .همانطور که می دانید این جور کارها بیشتر با زنان می باشد .اما اگر تمامی زن ها از کارهای کوچکی که همسرشان برای خوشحالی آنها انجام می دهد رضایت داشته باشند ،مطمئن باشید که مردان هم در این کار پیشرفت خواهند داشت.

عاشق شکمتم!

مردان از اینکه از شکم بزرگشان تعریف شود بدشان نمی آید. اصلا به او نگوئید که شکم بزرگ و بدی دارید. حتی اگر واقعا شکم او بزرگ است می توانید بازهم بگویید که شکم بزرگ و باحالی داری. این باعث می شود که شوهرتان نه تنها در حرف بلکه در زور بازو و عضلات هم بداند که برای شما اهمیت دارد و شما به هیکل او هم اهمیت می دهید و بعد از آن می توانید با زبانی نرم مثلا : شکمت خیلی باحاله ولی ای کاش کوچیکتر بود ، از او بخواهید که آن را کوچک کند.

تو بهترین در زندگی ام هستی

او می خواهد از با شما بودن در بستر لذت ببرد اما او نمی خواهد شما در مورد او فکر بدی داشته باشید و بدتر از همه این است که از مردان دیگر و یا از گذشته ی شوهرتان در بستر با او صحبت کنید ،که این واقعا آنها را آزار می دهد. متخصصان می گویند : هر زنی باید بداند که 

شوهرش در بستر، اول از همه آرامش روحی می خواهد و بعد اینکه بداند همسرش به او اعتماد و اطمینان دارد و مهم تر از هر چیزی برایش این است که او را دوست دارد. از محبت کردن به او در این حالات خود داری نکنید و بدانید که او هم مانند شما ،همیشه به این حرف ها احتیاج دارد.

منبع: سیمرغدانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر