این وب‌سایت یک موتور جستجوگر اینترنتی است و هیچ دخالت انسانی در دریافت و چینش مطالب وجود ندارد.

موضوعات وبسایت : اجتماعی خانواده

ترشح زياد واژن هنگام نزديكي

نویسنده : محمد پارسایی | زمان انتشار : 08 آذر 1399 ساعت 10:52

جهت درج تبلیغات با قیمت مناسب در این سایت میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandدر این پست یک مطلب با عنوان ترشح زياد واژن هنگام نزديكي را مطالعه خواهید کرد.

ترشحات واژینال منظم، بخش مهمی از سیستم تولید مثل سالم زنان است. غدد درون دهانه رحم و واژن، برای تمیز کردن رحم از باکتری ها و سلول های مرده، حفظ تمیزی و سلامت واژن و جلوگیری از عفونت های مختلف، این ترشحات را آزاد می کنند.
در این مقاله به انواع ترشحاتی که بعد از رابطه جنسی ممکن است مشاهده کنید می پردازیم و اینکه این ترشحات نشاندهنده چه چیزی هستند. جهت دسترسی به بخشهای مختلف مقاله می توانید از فهرست زیر استفاده کنید.


فهرست
ترشحات واژن بعد از رابطه جنسی
ترشحات عادی پس از نزدیکی
انواع ترشحات غیرطبیعی پس از رابطه جنسی
ترشحات غیرطبیعی با علت غیرجنسی
ترشحات غیرطبیعی و با علت جنسی
مراقبتهای بهداشتی برای ترشحات واژن بعد از رابطه جنسی 

ترشحات واژن در دوره قاعدگی، یک پدیده کاملاً طبیعی است و می توان نوع آن را براساس مقدار، رنگ و بو مشخص کرد. این ترشحات، معمولاً به رنگ سفید شیری تا شفاف هستند. ترشحات در دوران تخمک گذاری، تغذیه با شیر مادر و تحریک جنسی، ضخیم تر خواهند شد. در نهایت، بوی این ترشحات در صورت بارداری یا عدم رعایت بهداشت فردی ممکن است تغییر کند که در این مورد در مقاله بوی بد واژن صحبت کرده ایم.

%D8%AA%D8%B1%D8%B4%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C.jpg

در کل، ترشحات واژن یک شاخص عالی برای تعیین چیزی است که در اندام تناسلی زنان اتفاق می افتد. با دانستن تفاوت بین ترشحات طبیعی و غیر طبیعی، می توان متوجه شد که آیا چیزی اشتباه است یا خیر. بدن خود را بشناسید و به آن کمک کنید که سالم باشد. 

ترشحات عادی پس از نزدیکی

در مدت نزدیکی، احتمالا ارگاسم را تجربه می کنید، انقباض های لذت بخشی که می توانید در ناحیه لگن، مخصوصا در قسمت پایین تر از واژن خود احساس کنید. ترشحات بیش از حد واژن پس از نزدیکی، در اثر همین انقباضات واژینالی ایجاد می شوند.
این ترشحات زیاد، نشانه این است که اندام های تناسلی شما به طور طبیعی عمل می کنند و جای نگرانی نیست. ظاهر، رنگ و بافت ترشح پس از نزدیکی، به طور مستقیم به سن، میزان هورمون (به خصوص سطح استروژن که به طور مستقیم با وضعیت چرخه قاعدگی یک زن در ارتباط است) و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

ترشحات طبیعی سالم بعد از رابطه جنسی به صورت مخلوطی از مایعات مختلف است و معمولاً به موارد زیر اشاره دارد:

مایع ناشی از تحریک جنسی:
هدف از تحریک جنسی، کمک به عمل آمیزش پس از تحریک بدن شما هنگام معاشقه و پیش نوازی است. در واقع، واژن شما برای کمک به رابطه جنسی، مایع روشن و رقیقی را هنگام برانگیختگی جنسی تولید می کند. این ترشحات باعث می شود تا برقراری رابطه جنسی برای شما و همسرتان راحت تر و لذت بخش تر باشد. این مخاط معمولاً شفاف و کمی لغزنده است. بافت آن نیز آبکی و کشدار است. به خاطر داشته باشید که بدن شما، این مایع را در طول مدت تحریک جنسی 30 ثانیه ای تولید می کند و این ترشحات پس از برقراری رابطه جنسی همچنان ادامه دارند.

مخاط دهانه رحم:
دهانه رحم در کل دوره قاعدگی شما انواع مختلفی از مخاط را تولید می کند. این ترشحات، به اسپرم کمک می کنند که از سیستم تولید مثل شما عبور کند و به تخمک بالغ برسد. معمولاً در پایان دوره ماهانه، این مخاط کدر و کشدار از واژن خارج می شوند.
به یاد داشته باشید که شفافیت این ترشحات در طی تخمک گذاری تغییر کرده و کشسانی بودن آن بیشتر می شود. در پایان دوره ماهانه، این ترشحات غلیظ تر و ضخیم تر می شود و مانند ترشحاتی است که پس از رابطه جنسی تجربه می کنید.

%D8%AA%D8%B1%D8%B4%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%AD%D9%85.jpg

انزال زنان:
زنان نیز در طول رابطه جنسی، مایع انزال تولید می کنند. در واقع یک غده کوچک در واژن زنان وجود دارد که این مایع را تولید می کند. این ترشحات آبکی هنگام تحریک جنسی ایجاد می شوند. هنگام خروج این مایعات، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می دهد.
با این حال، این پدیده یک قاعده کلی نیست و به اینکه آیا شما به ارگاسم رسیدید یا خیر، بستگی ندارد. بعضی از زنان هنگام تحریک جنسی به انزال می رسند و در برخی دیگر، این گونه نیست. علت این امر تاکنون مشخص نشده است.

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به نقطه جی و بهبود ارگاسم در زنان

انزال مردان:
بر خلاف زنان، مردان تقریبا همیشه هنگام رابطه جنسی به انزال می رسند. اگر از کاندوم استفاده نشود، مایع انزال مرد پس از رابطه جنسی با ترشحات واژن زن مخلوط خواهد شد. بنابراین ممکن است منی با ترشح واژن اشتباه گرفته شود، چون رنگ و ظاهر آنها بسیار شبیه است.

انواع ترشحات غیرطبیعی پس از رابطه جنسی

متاسفانه، ممکن است بسیاری از انواع ترشحات غیرطبیعی را به دلایل مختلف هنگام رابطه جنسی تجربه کنید. برخی از این ترشحات بی ضرر هستند، اما برخی دیگر ممکن است ناشی از یک مشکل بسیار جدی باشند که باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
بر خلاف ترشحات طبیعی واژن که باید بدون عوارض جانبی برای بدن شما باشد، ترشحات غیرطبیعی معمولاً باعث ناراحتی می شود. باید به هر تغییری در مقدار، غلظت، بو، رنگ معمول و به دنبال آن، رطوبت یا درد در ناحیه لگن یا خونریزی توجه کرد. با پزشک صحبت کنید و شرایطتان را توضیح دهید تا دلیل ترشحات غیرطبیعی شما بعد از نزدیکی را تشخیص دهد.
می توان شایع ترین علل ترشحات غیر طبیعی را به صورت جنسی و غیر جنسی تقسیم بندی کرد.

ترشحات غیرطبیعی با علت غیرجنسی

علل غیر جنسی موجب می شوند واژن، میزان تمیزکاری خود را افزایش دهد. ترشحات از بدن شما در موقعیت های مختلف از بدن شما محافظت خواهند کرد. مهمترین علت این ترشحات عبارتند از:

• آلرژی: واکنش های آلرژیک ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها یا استروئیدها. گاهی اوقات این واکنش ها ممکن است به خاطر بعضی از مواد موجود در رژیم غذایی شما که تاثیر منفی بر سلامت عمومی تان دارند، اتفاق بیفتد.

• تغییرات در اسیدیته واژن: هر تغییری در PH واژن شما می تواند به ترشحات زیاد و غیر طبیعی منجر شود. صابون های معطر، حمام با کف معطر یا لوسیون ها اگر حاوی مواد شیمیایی مضر باشند، می توانند غشاهای مخاطی واژن را تحریک کنند. همچنین، هر تغییر هورمونی، دوش واژینال، خون قاعدگی و فعالیت جنسی می تواند باعث تغییر pH واژن و ترشحات غیر طبیعی آن باشد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع ترشحات واژن

• بلوغ جنسی: دختران بسیار جوان معمولا در ابتدای بلوغ، ترشحات واژینالی غیرعادی را تجربه می کنند.

• یائسگی: در بعضی موارد، زنان در آغاز یائسگی، ترشحات واژینال غیرمعمولی را تجربه می کنند. این ترشحات در اکثر مواقع کاملا بی ضرر هستند، اما باید با متخصص زنان صحبت کنید تا مطمئن شوید که ترشحات شما ناشی از سرطان دهانه رحم نباشد.

مقاله ویژه: بهترین درمان برای خشکی واژن در یائسگی

• برفک (یک نوع عفونت قارچی): برفک زمانی اتفاق می افتد که مخمر طبیعی موجود در ناحیه تناسلی شما بیش از اندازه رشد کند. این عارضه با ترشح ضخیم و پنیری، خارش شدید واژن، معمولا با درد واژن همراه است.

%D8%AA%D8%B1%D8%B4%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%81%DA%A9%DB%8C.jpg

• روشهای پیشگیری از بارداری: جلوگیری از بارداری می تواند یکی از علل خونریزی یا لکه بینی بعد از رابطه جنسی باشد، زیرا ممکن است باعث بروز زخم تصادفی در بافت رحم شود. اگر از روش های پیشگیری اضطراری از بارداری یا دستگاه های داخل رحمی استفاده می کنید هم ممکن است نتیجه مشابهی را تجربه کنید.

• دیابت: در خیلی از موارد، دیابت یکی از علل عفونت قارچی است که باعث ترشح غیرطبیعی می شود.

• کمبود استروژن: سطح پایین استروژن در دوران یائسگی باعث خشک شدن، نازک شدن و همچنین التهاب دیواره واژن می شود. این خشکی و نازکی در واژن (سندرم دستگاه ادراری- تناسلی یائسگی) می تواند باعث ترشحات غیر طبیعی شود، زیرا سطح مایعات دهانه رحم هنگام رابطه جنسی، شروع به کاهش می کند.

ترشحات غیرطبیعی و با علت جنسی

علل جنسی که باعث ایجاد ترشحات بعد از رابطه جنسی می شوند عبارتند از:

• بیماری ﻋﻔوﻧت ﺑﺎﮐﺗرﯾﺎﯾﯽ واژن: این بیماری یکی از علل شایع ترشحات واژینالی غلیظ است که خاکستری رنگ و همراه با بوی بد شبیه بوی ماهی از واژن است. این بیماری از طریق رابطه جنسی منتقل نمی شود، اما رابطه جنسی می تواند باکتری های مختلفی را از سایر قسمت های بدن شما یا همسرتان به واژن شما منتقل کند. این عدم تعادل باکتریایی منجر به عفونت می شود.

آیا شما هم دچار عفونت واژن هستید؟ اگر به هر دلیلی حس می کنید ممکن است دچار عفونت واژن شده باشید، در این صورت می توانید به خانم دکتر متین ذاکرین جهت ویزیت مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت با شماره 02144463475 تماس بگیرید.

• بیماری التهاب لگن: زنان غالباً به بیماری التهابی لگن (PID) مبتلا می شوند که عفونتی در اندام های تناسلی آنهاست. علائم اصلی این بیماری، ترشحات واژینالی غیر طبیعی زرد یا سبز همراه با بوی ناخوشایند و غیر معمول است.

%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%87%D8%A7%D8%A8-%D9%84%DA%AF%D9%86.jpg

• تبخال تناسلی: تبخال تناسلی باعث ایجاد زخم ها و تاول در اطراف ناحیه تناسلی و همچنین ترشحات سفید رنگ می شود.

بیشتر بخوانید: تبخال تناسلی چه علائمی دارد؟

• تریکومونیازیس: این بیماری يک بيماري شناخته شده مقاربتی است. علائم خاص این عفونت عبارتند از: ترشحات زرد یا مایل به سبز کف دار با بوی ماهی، خارش یا تورم در ناحیه واژن.

بیشتر بخوانید: آشنایی با ترشحات سبزرنگ واژن

• سوزاک و کلامیدیا: این دو بیماری از طریق رابطه جنسی منتقل می شوند و معمولاً باعث درد در هنگام ادرار، درد حین رابطه جنسی، یا خونریزی بعد از رابطه جنسی و ترشحات واژینالی سبز رنگ می شوند.

• ویروس زگیل تناسلی:ویروس پاپیلومای انسانی که عامل ایجاد تقریباً تمام موارد سرطان دهانه رحم است. مشکل اصلی این است که HPV در مراحل اولیه علامتی ندارد. به همین علت، باید هرگونه ترشح غیرطبیعی یا خونریزی واژینالی را به عنوان یک نشانه احتمالی از وجود یک مشکل جدی در نظر بگیرید.

مراقبتهای بهداشتی برای ترشحات واژن بعد از رابطه جنسی

به توصیه های بهداشتی زیر توجه کنید:
• لباس زیر پنبه ای بپوشید.
• از دوش واژینال ملایم استفاده کنید که باکتری های «خوب» واژن را از بین نمی برد.
• پس از شستشو، واژن خود را به دقت خشک کنید، زیرا مناطق گرم و مرطوب، شرایط عالی را برای پرورش باکتری ها ایجاد می کنند.
• برای محافظت از خود در مقابل بیماری های آمیزشی و دیگر بیماری ها از کاندوم استفاده کنید.

%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C.jpg

بیشتر بخوانید: بهترین روشهای محافظت در برابر بیماریهای جنسی

• اگر مجبورید آنتی بیوتیک مصرف کنید، برای جلوگیری از ابتلا به عفونت قارچی، تا حد ممکن ماست بخورید.
• از رابطه جنسی با شرکای متعدد اجتناب کنید، مخصوصا اگر باردار هستید.
• استفاده از دئودورانت ها در ناحیه واژن، مجاز نیست.

چنانچه شما هم دچار ترشحات غیر عادی در ناحیه واژن و یا خارش یا سوزش شده اید، پیشنهاد می کنیم قبل از شدت گرفتن بیماری تان به خانم دکتر متین ذاکرین متخصص و جراح زنان و زایمان برای درمان خود مراجعه کنید. شما می توانید جهت تعیین وقت معاینه و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02144463475 تماس حاصل فرمایید.

ترشحات واژن بعد از رابطه جنسی کاملاً طبیعی است، اما باید ترشحات طبیعی و غیر طبیعی را بشناسید. در بسیاری از موارد، رنگ ترشحات بهترین معیاری است که بیماری شما را نشان می دهد.
اکنون که در مورد بیماری های احتمالی می دانید، به طور مرتب آزمایش بدهید و در صورت مشاهده موارد غیرطبیعی به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا مطمئن شوید که اندام تناسلی شما سالم است.

اگر سوالی درباره ترشحات واژینال بعد از رابطه جنسی دارید می توانید زیر همین مقاله سوال خود را مطرح کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟


برچسب ها : ترشح واژن هنگام نزديكي


سایر منابع و مطالب مرتبط با ترشح زياد واژن هنگام نزديكي [ برای قرار گرفتن در این لیست از صفحه تماس با ما اقدام کنید ]
www.drzakerin.com .
انواع ترشحات واژن بعد از رابطه جنسی را بهتر بشناسیم

ترشحات بیش از حد واژن پس از نزدیکی، در اثر همین انقباضات واژینالی ایجاد می شوند. این ترشحات زیاد، نشانه این است که اندام های تناسلی شما به طور طبیعی عمل می کنند و جای ... در واقع، واژن شما برای کمک به رابطه جنسی، مایع روشن و رقیقی را هنگام ... ادامه...


www.drzakerin.com .
علت و درمان ترشحات زیاد واژن - خانم دکتر متین ذاکرین

ممکن است به دلیل تحریک جنسی یا در طول تخمک‌ گذاری با ترشحات سنگین واژن مواجه شوید. ... روش های کنترل و پیشگیری از ترشحات زیاد واژن ... درد هنگام نزدیکی. ادامه...


mamasite.ir .
هنگام دخول به شدت ترشح میکنم اینقدر زیاد که اذیت کننده است و ...

Jan 25, 2015 — من یه مشکلی دارم اینکه هنگام نزدیکی یعنی همون لحظه ورود آلت همسرم به شدت شروع به ترشح میکنم اینقدر زیاد که اذیت کننده است انگار کوزه آب شده و به شدت هم فشار برای دفع ادرار دارم در صورتی که بعد از نزدیکی اصلا ... ترشحات-واژن. ادامه...


www.tanzimekhanevadeh.com .
دلایل خیس شدن و ترشحات زیاد واژن - تنظیم خانواده

خیس شدن واژن,ترشحات واژن,دلایل خیس شدن و ترشحات زیاد واژن. ... برای مثال در هنگام تخمک گذاری ، شیردهی و برانگیختگی جنسی مقدار ترشحات بیشتر خواهد شد. ادامه...


namnak.com .
ترشحات زیاد واژن نشانه چیست؟ تمام علل و روش های کنترل - نمناک

گاهی ترشحات زیاد واژن موجب نگرانی زنان می شود که علت این ترشحات چیست و چگونه می ... درد یا سوزش در هنگام دفع ادرار یا مدفوع; درد پایین شکم; درد در حین مقاربت. ادامه...


www.roham.ws .
ترشح زیاد هنگام تحریک جنسی | دکتر رهام صادقی - ROHAM.ws

معمولا این ترشحات جهت لزج کردن دهانه واژن جهت نزدیکی میباشد که مقدار آن در افراد متفاوت است و یکی از نشانه های تحریک جنسی خانومها میباشد. ادامه...


rooziato.com .
علت خیس شدن واژن و ترشحات زنان ؛ از تحریک جنسی تا تعرق ...

Jun 8, 2020 — علت خیس شدن واژن و ترشحات زنان در قسمت اندام تناسلی آنها ممکن است کمی ... یادتان باشد که این مایع یا چیزهایی شبیه به این در هنگام رابطه جنسی ... ادامه...


niniban.com .
علت ترشح زیاد واژن، هنگام نزدیکی چیست؟ - نی نی بان

Nov 13, 2017 — شما باید مورد معاینه و بررسی قرار بگیرید تا ببینیم علت ترشحات زیاد هنگام مقاربت چیست. ادامه...


bils.ir .
ترشح زياد واژن هنگام نزديكي - بیلز

خیس شدن واژن,ترشحات واژن,دلایل خیس شدن و ترشحات زیاد واژن. … برای مثال در هنگام تخمک گذاری ، شیردهی و برانگیختگی جنسی مقدار ترشحات بیشتر خواهد شد. ادامه...


www.pezeshk.us .
علت خیس شدن واژن – سایت پزشکان بدون مرز

خیس شدن واژن در هنگام رابطه جنسی کاملا طبیعی است، اما زمانی که این اتفاق در ... مخاط دهانه رحم، یکی از انواع ترشحات واژن است که در طول چرخه قاعدگی ترشح می‌شود. ۳. ... وجود یا عدم وجود معاشقه قبل از نزدیکی ... حجم: مقدار زیاد، اغب همراه با علائمی مثل خارش ادامه...


ooma.org .
علت ترشحات واژن هنگام رابطه چیست؟ - سلامت بانوان اوما

May 28, 2019 — در حقیقت، ترشحات واژن عمل بسیار مهمی در سیستم تولید مثل خانم ها ایفا ... نازایی، در مورد ترشحات واژن هنگام نزدیکی اظهار کرد:" علت ترشحات واژن به ... ادامه...


vista.ir .
ترشح زیاد هنگام نزدیکی، نشانه عفونت؟ - ویستا

دوست عزیز ترشحات طبیعی واژن است، جای نگرانی وجود ندارد، اگر ترشحات بدبو همراه با سوزش و خارش و رنگ دار شد نشانه عفونت است. سبک زندگیفرزندان ... ادامه...


khabarfarsi.com .
خیس شدن زیاد واژن، منشاش چیست؟ - نی نی بان | خبر فارسی

Dec 24, 2017 — چرا موقع رابطه زناشویی واژنم زیاد خیس میشه در صورتی که اصلا ارضا نشدم؟ ... موقع پریودی درد کمر و شکم هم دارم و هنگام نزدیکی واژنم خشک است و درد دارم. سونوگرافی واژینال و روی ... ترشحات واژن در دوران حاملگی، نرماله؟ سوال مخاطب نی ... ادامه...


www.telexiran.com .
ترشحات واژن بعد از رابطه ی جنسی بر اساس چه عواملی رخ می دهد ...

Mar 24, 2020 — همچنین غدد موجود در واژن یک مایع شفاف و آبکی ترشح می کنند که به روان شدن و لیز کردن واژن در هنگام رابطه جنسی کمک می کنند.وجود این مایع تحریکی ... ادامه...


sppm.ir .
ترشحات واژن بعد از نزدیکی > مشاوره رایگان > مشاوره خانواده

واژن ورودی سیستم تولید مثل شما به حساب می‌آید و بدن شما ph را به وجود می‌آورد تا محیط اسیدی را به وجود آورد که مانع عبور کردن باکتری ها از راه دهانه رحم بشود . ادامه...


drdr.ir .
عفونت قارچی واژن؛ علت، علائم و درمان قارچ واژن | دکتردکتر

Jan 19, 2020 — ترشحات پنیری هنگام نزدیکی به چه علت است؟ درمان قارچ واژن چگونه انجام می‌شود؟ در ادامه به این سوالات و سایر پرسش‌های مربوط به عفونت قارچی واژن ... ادامه...


www.beytoote.com .
مشخصات ترشحات سالم واژن و دهانه رحم - بیتوته

عکس واژن,گشادی واژن واژن عفونت های شایع واژن ,ترشحات واژن علت ترشحات واژن ... به طوریکه در زمان تخمک گذاری، حاملگی،شیر دادن و نزدیکی جنسی مقدار این ترشحات بیشتر می شود . ... سبز کمرنگ، بوی بد، خارش و سوزش، درد و سوزش در هنگام دفع ادرار از علائم آن است. ... 3- همیشه شورت های کتانی که زیاد هم تنگ و چسبان نباشند، بپوشید. ادامه...


farzand.net .
ترشحات سفید رنگ هنگام نزدیکی نشانه عفونت است؟ - دانشنامه ...

ترشحات سفید رنگ هنگام نزدیکی نشانه عفونت است؟ ... نشانه ای نداره و فقط زمان نزدیکی ترشحات سفید رنگی به مقدار زیاد بیرون میریزه دکتر سال گذشته ... خانم ها در سنین قبل از یائسگی باید ترشحات واژن داشته باشند و در صورتی عفونت نامیده می ... ادامه...


mootanroo.com .
خشکی واژن چیست و چگونه درمان می‌شود؟ - مو تن رو

‎علت خشکی واژن هنگام نزدیکی. واژن یا مهبل به دلایل مختلفی دچار خشکی می‌شود اما یکی از مهم‌ترین آنها تغییرات هورمونی ... ادامه...


honarehzendegi.com .
ترشحات واژن | تشخیص انواع ترشحات طبیعی و غیر طبیعی

ترشحات واژن یکی از مسائل طبیعی و نرمال برای خانم‌هاست که در شرایط خاصی می‌تواند موجب نگرانی آن‌ها شود. ... پوشیدن شورت تنگ به هنگام ورزش کردن، استفاده از محصولات معطری که مخاط واژن را ... اگر احساس می‌کنید ترشحات شما زیاد از حد بدبو هستند به پزشک مراجعه کنید. ... نزدیکی در زمان پریود | عوارض و فوائد نزدیکی در دوران قاعدگی. ادامه...


drsolmazmohamadi.com .
ترشحات واژن (زرد و سبز رنگ و پنیری شکل) زنانه و بوی بد واژن ...

علت ترشح زیاد در زنان و دلیل بوی بد واژن،علائم انواع ترشحات زنان(ترشحات ... برای کاهش احتمال ابتلا به عفونت‌های قارچی هنگام مصرف آنتی‌بیوتیک، ماست حاوی ... ادامه...


lafarrerr.com .
بهداشت شخصی : غیر طبیعی بودن ترشحات واژن ، علت و درمان آن

ترشحات واژن یک نگرانی شایع در میان همه خانم‌ها است. ... جلوگیری از بارداری نظیر قرص یا پچ (برچسب) و حلقه‌ی واژینال; نزدیکی به زمان تخمک گذاری ... ترشحات زرد رنگ واژن; بوی بد واژن; ترشح خونی; درد به هنگام آمیزش یا دفع ادرار; دردهای شکمی یا لگنی. ادامه...


www.shinesa.org.au .
ﺑﻴﻤﺎرﯼ هﺎﯼ ﻣﻘﺎرﺑﺘﯽ - SHine SA

ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ هﻨﮕﺎم ادرار ﮐﺮدن اﻳﺠﺎد ﺳﻮزش، و از ﺁﻟﺖ ﻳﺎ واژن اﻳﺠﺎد ﺗﺮﺷﺢ و ﻳﺎ در زﻧﺎن اﻳﺠﺎد درد ﻧﺎﺣﻴﮥ زﻳﺮﻳﻦ ﺷﮑﻢ . ﻧﻤﺎﻳﺪ. •. ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ وﺧﺎﻣﺖ ﭘﻴﺪا ﮐﻨﺪ ﭼﻮن ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ در. زﻧﺎن ﺑﺎﻋﺚ ﺑﻴﻤﺎرﯼ اﻟﺘﻬﺎب ﭘﻴﺮاﻣﻮن ﻟﮕﻦ ﺧﺎﺻﺮﻩ. ادامه...


madarsho.com .
ترشحات واژن من در بارداری آن‌قدر زیاد است که مجبورم روزی چند بار ...

اگر ترشحات شما زرد رنگ شده است، بوی عجیبی می‌دهد یا در اطراف واژن خارش و سوزش دارید، توجه داشته باشید که این علائم طبیعی نیست و باید توسط پزشک بررسی شود. ادامه...


www.darmankade.com .
عفونت واژن ؛ علائم، علل، پیشگیری و درمان - مجله پزشکی درمانکده

Oct 9, 2020 — در صورت بروز علائم، شایع ترین آنها: خارش واژن; تغییر در میزان ترشحات واژن; تغییر رنگ ترشحات واژن; درد یا سوزش هنگام ادرار کردن; درد هنگام مقاربت ... ادامه...ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر